Чому використовують нержавіючу сталь для будівництва мостів

Дуплексна нержавіюча сталь (її ще називають двофазна феритно-аустенітні нержавіюча сталь) була вперше використана у Великій Британії, як основний конструкційний матеріал для мосту в 2001 році. З того часу інженери почали бачити переваги дуплексної нержавіючої сталі в мостах. Дуплексна нержавіюча сталь є рішенням, що зводить до мінімуму незручності, витрати на технічне обслуговування та життєвий цикл.

Оскільки місцеві органи влади та національні органи влади дедалі більше усвідомлюють вартість життєвого циклу мостів. Багато хто з них прагне знизити ці витрати. Одним із способів зниження витрат є використання у мостах дуплексної нержавіючої сталі.

Ось деякі переваги:

 • Висока міцність та корозійна стійкість
  Багато видів дуплексної нержавіючої сталі, а також листів нержавіючих, забезпечують високу міцність та корозійну стійкість. Що, у свою чергу, дозволяє інженерам побудувати легший міст, який буде міцним і вимагатиме мінімального обслуговування. Різні марки Duplex мають різні рівні корозійної стійкості, і вибрана марка може бути адаптована до умов навколишнього середовища.
 • Низька вартість життєвого циклу
  Міст, побудований за допомогою нержавіючої сталі, може прослужити більше 120 років при мінімальному обслуговуванні. Для порівняння, початкові інвестиції в нержавіючу сталь вищі, ніж у вуглецеву. Однак у довгостроковій перспективі нержавіюча сталь вигідніша. Міст із вуглецевої сталі необхідно буде перефарбувати, а дерев'яний міст, можливо, доведеться замінити через 30 років.
 • Армування
  Нержавіюча сталь (деякі марки прутків з нержавійки в обробленному стані) є ідеальним рішенням для армування опор мостів. Це та арматура, яка контактує із солоною водою, тому що нержавіюча сталь стійка до корозії. Оскільки хлориди проходять через бетон, армування зводить до мінімуму розбризкування бетону, яке інакше могло б статися з вуглецевою сталлю. Для армування з нержавіючої сталі також знадобиться менше бетонного покриття для захисту від морської води.
 • Стійкий розвиток
  Мости із нержавіючої сталі також забезпечують переваги стійкості. Оскільки нержавіючу сталь не потрібно дробоструминно обробляти, перефарбовувати та ремонтувати, цей матеріал не забруднює навколишнє середовище. Нержавіюча сталь є 100% екологічним продуктом. Він придатний для вторинної переробки і мінімально впливає на навколишнє середовище в порівнянні з іншими матеріалами.

Резюме

Міст із нержавіючої сталі може прослужити понад 120 років при мінімальному обслуговуванні. Ремонт пофарбованої вуглецевої сталі необхідний кожні 10-30 років, залежно від навколишнього середовища. У майбутньому вуглецева сталь вимагатиме ремонту лакофарбового покриття кожні кілька років. Однак у цьому немає необхідності при виборі марки нержавіючої сталі.

logo artsel

(066) 462-84-66
(098) 509-47-02

Українською:
Українська мова